Advertisement
 • Starając się o kredyt

  Starając się o kredyt

  More from my siteKredyt mieszkaniowy, czyli co to takiego?Zarządzanie firmą wymaga dużej wiedzyJak zadbać o wizerunek w sieciZalety płytek przypominających drewnoFinanse osobiste to znacząca rzeczPozyskiwanie klientów nie jest proste »
 • Zmiany na rynkach międzynarodowych

  Zmiany na rynkach międzynarodowych

  Nowoczesny świat pokazuje nam jak wielkie zależności sprawiają że jedne działalności rozwijają się w sposób bardzo prężny i żywiołowy, a inne niestety zmuszone zostają do zamykania swoich usług. Ważnym czynnikiem w dzisiejszym świecie staje się dość precyzyjnie obrane działanie, stawianie na rozwój dążenie do poznania wymagań jakie niesie nam świat, ale pokazują także klienci. Nowoczesność … »
 • Nowoczesne zmiany strukturalne

  Nowoczesne zmiany strukturalne

  Zmiany z jakimi mamy do czynienia w dzisiejszym świecie pozwalają nam na rozwój, i to w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu, zmieniają się nasze możliwości, oferty z jakimi klienci się spotykają pokazują nam jak wielkie zmiany personalne zachodzą w naszych firmach czy instytucjach. Nowoczesność dociera do każdego elementu naszego rozwoju, firmy zyskują dodatkowe źródło reklamy … »
June 2017
M T W T F S S
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Dodatkowa specjalizacja, to dodatki w pensji

W coraz większej liczbie organizacji rośnie znaczenie przykładane do zasobu ludzkiego oraz jego rozwoju. Zasób ludzki zapewnia organizacji unikalne wartości. Wynika to między innymi z faktu, że jest to zasób nieograniczony a jednocześnie bardzo trudno odnawialny. Z tego powodu w firmach szczególnie docenia się pracowników posiadających unikalne umiejętności zawodowe.

Posiadanie dodatkowych specjalizacji zawodowych pozwala w wielu współczesnych firmach uzyskanie dodatków do pensji. Z tego powodu dobrze jest rozważyć dokształcenie się, chociażby na studiach II stopnia: http://www.zpsb.pl/studia-ii-stopnia w tych specjalizacjach, które doceniane są przez pracodawców w danej branży. Dla firm pracownicy posiadający większe umiejętności zawodowe są bardzo cenni, co pozwala na ograniczenie konieczności zwiększania liczby pracowników, którzy mają realizować określone zadania w ramach danego przedsiębiorstwa.
W coraz większej liczbie firm można również liczyć na uzyskanie wsparcia w zakresie zdobywania nowych umiejętności. Firmy decydują się na finansowanie lub współfinansowanie szkoleń dla pracowników a nawet studiów podyplomowych. Takie rozwiązania zapewniają korzyści zarówno firmom jak też pracownikom.
Zwiększenie zakresu umiejętności zawodowych w konkretnych specjalnościach jest również korzystne dla pracowników również z punktu widzenia ewentualnego szukania lepiej płatnej pracy czy w przypadku, gdy konieczne staje się szukanie nowego miejsca pracy. Z tego względu warto jest decydować się na zwiększanie umiejętności zawodowych, które pozwalają na uzyskiwanie większych dochodów z pracy.

Comments are closed.