Advertisement
 • Możliwości pomnażania gotówki

  Możliwości pomnażania gotówki

  Obecnie każdy z klientów banków dostaje bardzo szeroko rozumianą możliwość strategicznego inwestowania, oczywiście koniecznością staje się zapoznanie z pewnymi elementami z jakimi mamy do czynienia. Giełda staje się miejscem odwiedzanym przez wielu klientów, oczywiście pojawiają się osoby ceniące sobie bardzo szybkie zarobki, i dla nich idealnym rozwiązaniem staje się inwestycja w akcje, konieczność ciągłego śledzenia, … »
 • Sposoby na skuteczną reklamę

  Sposoby na skuteczną reklamę

  Trudno sobie wyobrazić dobrze prosperująca firmę ze słabą reklamą. Jest to bardzo ważny czynnik, którego nie wolno absolutnie zaniedbywać od samego początku powstania działalności. Obecnie bardzo popularna jest reklama poprzez portale społecznościowe, gdzie możliwy jest kontakt z klientem, zbieranie informacji o nim i jego potrzebach. To bardzo ciekawa forma komunikacji i pozwala się naprawdę sporo … »
 • Nowoczesne sposoby rozwoju firmy

  Nowoczesne sposoby rozwoju firmy

  Obecnie rozwój staje się domena czasów, stawiamy na poszerzanie pewnych możliwości, tworzenie nowoczesnych bardzo ciekawych miejsc pracy, powstają dziedziny które staja się pewnymi motorami napędowymi dla zmieniającej się infrastruktury. Gospodarka staje się aspektem nowoczesności podbudowanej latami doświadczenia i pewnych zmian jakie stosowane były na naszych barkach. Otwarcie się na zagraniczne oferty stało się kamieniem milowym … »
October 2017
M T W T F S S
« May    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Dodatkowa specjalizacja, to dodatki w pensji

W coraz większej liczbie organizacji rośnie znaczenie przykładane do zasobu ludzkiego oraz jego rozwoju. Zasób ludzki zapewnia organizacji unikalne wartości. Wynika to między innymi z faktu, że jest to zasób nieograniczony a jednocześnie bardzo trudno odnawialny. Z tego powodu w firmach szczególnie docenia się pracowników posiadających unikalne umiejętności zawodowe.

Posiadanie dodatkowych specjalizacji zawodowych pozwala w wielu współczesnych firmach uzyskanie dodatków do pensji. Z tego powodu dobrze jest rozważyć dokształcenie się, chociażby na studiach II stopnia: http://www.zpsb.pl/studia-ii-stopnia w tych specjalizacjach, które doceniane są przez pracodawców w danej branży. Dla firm pracownicy posiadający większe umiejętności zawodowe są bardzo cenni, co pozwala na ograniczenie konieczności zwiększania liczby pracowników, którzy mają realizować określone zadania w ramach danego przedsiębiorstwa.
W coraz większej liczbie firm można również liczyć na uzyskanie wsparcia w zakresie zdobywania nowych umiejętności. Firmy decydują się na finansowanie lub współfinansowanie szkoleń dla pracowników a nawet studiów podyplomowych. Takie rozwiązania zapewniają korzyści zarówno firmom jak też pracownikom.
Zwiększenie zakresu umiejętności zawodowych w konkretnych specjalnościach jest również korzystne dla pracowników również z punktu widzenia ewentualnego szukania lepiej płatnej pracy czy w przypadku, gdy konieczne staje się szukanie nowego miejsca pracy. Z tego względu warto jest decydować się na zwiększanie umiejętności zawodowych, które pozwalają na uzyskiwanie większych dochodów z pracy.

Comments are closed.