Advertisement
 • Giełda i jej zależności

  Giełda i jej zależności

  Dla wielu z nas giełda staje się elementem który teoretycznie nie ma jakiegokolwiek wpływu na nasze życie, prawda jest zupełnie inna, jednak wolimy trwać w przekonaniu że nasza gospodarka świat czy dziejące się sytuacje są kwestią przypadkową. Okazuje się jednak że zachowania międzynarodowych rynków z wielka siła odbijają się na naszym codziennym życiu. Że niewielkie … »
 • Zalety płytek przypominających drewno

  Zalety płytek przypominających drewno

  Współczesny rynek płytek podłogowych jest na tyle zróżnicowany, iż praktycznie każdy, niezależnie od oczekiwań i potrzeb, znajdzie idealny materiał do wykończenia swoich wnętrz. Niektórzy na przykład decydują się na te, które swoim wyglądem przypominają drewno. Płytki ceramiczne supergres travel to jedna z wielu propozycji, będąca jednocześnie ofertą włoskiego producenta. To właśnie ten materiał wygląda jak … »
 • Kredyt mieszkaniowy, czyli co to takiego?

  Kredyt mieszkaniowy, czyli co to takiego?

  More from my siteStarając się o kredytZalety płytek przypominających drewnoGdzie szukać pracyPozyskiwanie klientów nie jest prosteZarządzanie firmą wymaga dużej wiedzyJak zadbać o wizerunek w sieci »
August 2017
M T W T F S S
« May    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Dodatkowa specjalizacja, to dodatki w pensji

W coraz większej liczbie organizacji rośnie znaczenie przykładane do zasobu ludzkiego oraz jego rozwoju. Zasób ludzki zapewnia organizacji unikalne wartości. Wynika to między innymi z faktu, że jest to zasób nieograniczony a jednocześnie bardzo trudno odnawialny. Z tego powodu w firmach szczególnie docenia się pracowników posiadających unikalne umiejętności zawodowe.

Posiadanie dodatkowych specjalizacji zawodowych pozwala w wielu współczesnych firmach uzyskanie dodatków do pensji. Z tego powodu dobrze jest rozważyć dokształcenie się, chociażby na studiach II stopnia: http://www.zpsb.pl/studia-ii-stopnia w tych specjalizacjach, które doceniane są przez pracodawców w danej branży. Dla firm pracownicy posiadający większe umiejętności zawodowe są bardzo cenni, co pozwala na ograniczenie konieczności zwiększania liczby pracowników, którzy mają realizować określone zadania w ramach danego przedsiębiorstwa.
W coraz większej liczbie firm można również liczyć na uzyskanie wsparcia w zakresie zdobywania nowych umiejętności. Firmy decydują się na finansowanie lub współfinansowanie szkoleń dla pracowników a nawet studiów podyplomowych. Takie rozwiązania zapewniają korzyści zarówno firmom jak też pracownikom.
Zwiększenie zakresu umiejętności zawodowych w konkretnych specjalnościach jest również korzystne dla pracowników również z punktu widzenia ewentualnego szukania lepiej płatnej pracy czy w przypadku, gdy konieczne staje się szukanie nowego miejsca pracy. Z tego względu warto jest decydować się na zwiększanie umiejętności zawodowych, które pozwalają na uzyskiwanie większych dochodów z pracy.

Comments are closed.