Advertisement
 • Starając się o kredyt

  Starając się o kredyt

  More from my siteKredyt mieszkaniowy, czyli co to takiego?Zarządzanie firmą wymaga dużej wiedzyJak zadbać o wizerunek w sieciZalety płytek przypominających drewnoFinanse osobiste to znacząca rzeczPozyskiwanie klientów nie jest proste »
 • Finanse osobiste to znacząca rzecz

  Finanse osobiste to znacząca rzecz

  Ludzie mający jakiekolwiek oszczędności stosunkowo często nie wiedzą, jak je ulokować. Obecnie często przechowujemy posiadane pieniądze albo w domu albo na lokacie. Niestety takie zabieg nie zapewnia uniknięcia strat związanych z inflacją. Jednym z najlepszych sposobów na przechowywaniu nadwyżek prywatnego budżetu są inwestycje w na przykład kruszce szlachetne. Jest to inwestycja o nikłym stopniu ryzyka … »
 • Giełda w naszej codzienności

  Giełda w naszej codzienności

  Obecnie wiele osób zastanawia się w jaki sposób pomnażać posiadany przez siebie kapitał, oczywiście bardzo ciekawym i wartym zastanowienia pomysłem staja się rynki giełdowe, jednak nie każdy z nas ma okazję zapoznać się we właściwy sposób z możliwościami jakie to miejsce nam daje. Giełda posiada wiele możliwości pomnażania pieniędzy zarówno tych agresywnych, jak i bardziej … »
June 2017
M T W T F S S
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Ekonomiczne podróżowanie w pojedynkę.

Podróżowanie, nie zawsze musi dużo kosztować. Korzystając z wielu ciekawych opcji, jak również mądre wybieranie, pozwala na bardzo tanie i ekonomiczne podróżowanie. Po pierwsze tanie linie lotnicze. Wystarczy chwile poświęcić na poszukiwania i można znaleźć bilety lotnicze w niewielkiej kwocie, oszczędzając na podróży samolotem nawet kilkaset złotych. Poza tym warto czasami zamienić swój własny samochód, który ciągnie sporo paliwa, za jakie na długie trasy trzeba sporo zapłacić, na inne środki transportu. Na przykład pociągi. Jadąc z dolnego śląska nad morze trzeba zapłacić za paliwo około 300 zł, kiedy pociągi intercity, który jest bardzo wygodny, kosztuje tylko 100zł. Tak więc 200 zostaje w portfelu. Dla zagorzałych wielbicieli wycieczek zagranicznych, najlepsza opcja będą wycieczki last minut, na których można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Tak więc chwila czasu na główkowanie, jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a zamiana środka transportu czy wycieczki last minut, mogą nieźle podreperować budżet domowy.

Comments are closed.