Advertisement
 • Zmiany na frontach firmowych

  Zmiany na frontach firmowych

  Nowoczesność staje się doskonałym momentem dla wielu firm na pewną elastyczność, dostosowanie się do międzynarodowych biznesów, norm, działań jakie pozwalają na pozyskiwanie kolejnych możliwości. Pewnych strategii działań które zmieniając się stają się odpowiedzią na wymagania stawiane przez klientów. Nowoczesny świat to doskonały czas dla rozwijania przedsiębiorstw, dla stawiania bardzo efektywnych kroków, nasza współpraca na międzynarodowych … »
 • Zdobywanie pieniędzy na wycieczkę do Londynu

  Zdobywanie pieniędzy na wycieczkę do Londynu

  Odbycie wycieczki do Londynu jest dla wielu osób bardzo atrakcyjnym sposobem na spędzanie wolnego czasu podczas wakacji czy ferii. Trzeba stwierdzić, że biorąc pod uwagę wyłącznie wymiar komunikacyjny organizacja takiej wycieczki wydaje się być bardzo prosta. W obecnych czasach można przecież korzystać z tanich linii lotniczych, a po Londynie poruszać się różnego rodzaju środkami komunikacji … »
 • Zmieniające się rynki firmowe

  Zmieniające się rynki firmowe

  Obecny pogląd na firmy staje się dla wielu z nas dość ciekawą opcja poznania zmian jakich jesteśmy świadkami, dziś aby założyć firmę wystarczy chwila cierpliwości obmyślenie pewnych strategii, i realizowanie celów. Oczywiście na rynku dziennie pojawia się kilkadziesiąt firm, jednak tylko nieliczne pozostają, działają i realizują swoje założenia. Dzieje się tak z prostej przyczyny nowoczesny … »
June 2017
M T W T F S S
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Ile kosztuje nagrobek?

Śmierć bliskiej osoby to zawsze ogromny cios. Nikt nie ma wtedy ochoty myśleć o wszystkich sprawach dotyczących pogrzebu. Wybór nagrobka to na szczęście nieco odleglejsza sprawa, bo nie od razu montuje się nagrobek w miejscu pochówku. Zazwyczaj robi się to po kilku tygodniach od śmierci. Często też jest tak, że rodzina po prostu nie ma tyle pieniędzy, by od razu postawić nagrobek. Wtedy nagrobek jest drewniany, a po jakimś czasie zmienia się go na nagrobek wykonany z kamienia – najczęściej nagrobek granitowy.

Ile może kosztować taki nagrobek? Wszystko zależy od rodzaju nagrobka. Obecnie wybiera się przede wszystkim nagrobki granitowe ze względu na to, że są solidne, trwałe, a co ważne – można je łatwo pielęgnować. Ceny nagrobków zwykłych zaczynają się od 3 tysięcy złotych – to zależy też od konkretnej firmy kamieniarskiej, z której oferty skorzystamy. Niemniej jednak 3 tysiące złotych to taki zasadniczy próg jeśli chodzi o nagrobki Poznań z jednym napisem, montażem oraz wazonem na pomniku.
Zupełnie inaczej jest w przypadku grobowców rodzinnych, które są o wiele droższe. Tutaj ceny rozpoczynają się od 6 tysięcy złotych w górę. Grobowce mają to do siebie, że czasem pochowane są w nich całe rodziny. Montaż grobowca również jest trudniejszy. Jest też on większy of zwykłego pomnika. Warto zapoznać się z ofertami lokalnych firm kamieniarskich i przejrzeć galerie na stronach internetowych, by znaleźć odpowiedni nagrobek. W sprawie ceny najlepiej konsultować się telefonicznie z konkretną firmą kamieniarską.

Comments are closed.