Advertisement
 • Zmiany w nowoczesnych firmach

  Zmiany w nowoczesnych firmach

  Obecnie na rynku z dnia na dzień pojawia się coraz to większa ilość firm, ich strategia działania, zasięg czy możliwości są bardzo różne, najważniejszym jednak działaniem staja się możliwości, otwieranie się na zmieniające się potrzeby klientów, szeroki zakres działania. Oczywiście każdy z nas jest inny, każdy ma swoje własne sposoby na pozyskiwanie klientów. Warto jednak … »
 • Jak zaoszczędzić na rachunkach za prąd?

  Jak zaoszczędzić na rachunkach za prąd?

  W dzisiejszych czasach wszystkie domowe sprzęty AGD, czy RTV, a także ładowarki do telefonów, komputery i inne elektroniczne urządzenia, działają tylko i wyłącznie po dostarczeniu im prądu. Jednak w wielu domach rachunki za prąd są tak wysokie, że znacznie nadwyrężają domowy budżet. Jak więc zaoszczędzić i zmniejszyć rachunki. Otóż jest wiele możliwości, dzięki którym, jeśli … »
 • Gdzie szukać zatrudnienia

  Gdzie szukać zatrudnienia

  Na bezrobocie narzeka się tak naprawdę w każdym zakątku świata. Ludzie niespodziewanie tracą pracę i trudno jest im szybko znów znaleźć sobie zatrudnienie. Co w takim razie powoduje tak niespodziewane i ogromne pod względem ilości obniżanie się stanowisk pracy? Wpływa na to bez wątpienia uprzemysłowienie się firm przetwórczych. Maszyny wykonujące pracę w zakładach tego typu … »
August 2017
M T W T F S S
« May    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Ile kosztuje nagrobek?

Śmierć bliskiej osoby to zawsze ogromny cios. Nikt nie ma wtedy ochoty myśleć o wszystkich sprawach dotyczących pogrzebu. Wybór nagrobka to na szczęście nieco odleglejsza sprawa, bo nie od razu montuje się nagrobek w miejscu pochówku. Zazwyczaj robi się to po kilku tygodniach od śmierci. Często też jest tak, że rodzina po prostu nie ma tyle pieniędzy, by od razu postawić nagrobek. Wtedy nagrobek jest drewniany, a po jakimś czasie zmienia się go na nagrobek wykonany z kamienia – najczęściej nagrobek granitowy.

Ile może kosztować taki nagrobek? Wszystko zależy od rodzaju nagrobka. Obecnie wybiera się przede wszystkim nagrobki granitowe ze względu na to, że są solidne, trwałe, a co ważne – można je łatwo pielęgnować. Ceny nagrobków zwykłych zaczynają się od 3 tysięcy złotych – to zależy też od konkretnej firmy kamieniarskiej, z której oferty skorzystamy. Niemniej jednak 3 tysiące złotych to taki zasadniczy próg jeśli chodzi o nagrobki Poznań z jednym napisem, montażem oraz wazonem na pomniku.
Zupełnie inaczej jest w przypadku grobowców rodzinnych, które są o wiele droższe. Tutaj ceny rozpoczynają się od 6 tysięcy złotych w górę. Grobowce mają to do siebie, że czasem pochowane są w nich całe rodziny. Montaż grobowca również jest trudniejszy. Jest też on większy of zwykłego pomnika. Warto zapoznać się z ofertami lokalnych firm kamieniarskich i przejrzeć galerie na stronach internetowych, by znaleźć odpowiedni nagrobek. W sprawie ceny najlepiej konsultować się telefonicznie z konkretną firmą kamieniarską.

Comments are closed.