Advertisement
 • Zarządzanie firmą wymaga dużej wiedzy

  Zarządzanie firmą wymaga dużej wiedzy

  Dla niektórych prowadzenie własnego biznesu jest wyznacznikiem statusu życia. Mimo wszystko nie wiedzą, że bycie prezesem jest bardzo wymagające. Zadaniem osoby zarządzającej jest głównie zdobywanie klientów. Następnie trzeba jeszcze zagwarantować im atrakcyjny towar albo usługę. Osoba ta musi umieć także odróżniać fałszywych odbiorców, oszustów chcących wyłudzić tylko produkt nie płacąc za niego. Istotna okazuje się … »
 • Zmieniające się rynki Polskie

  Zmieniające się rynki Polskie

  Nowoczesny świat pokazuje nam jak wielkie zmiany dotykają nasz kraj, międzynarodowa współpraca, otwarcie się na zagraniczne działanie, sprawiają się nasze społeczeństwo znacznie chętniej i częściej staje się być świadkiem poszerzających się ofert jakie kierowane są właśnie do nich. Mniejsze przedsiębiorstwa chcąc utrzymać się na rynku często wchodzą we współprace z wielkimi koncernami zapewniającymi im zbyt, … »
 • Hydraulik Zielona Góra

  Hydraulik Zielona Góra

  Hydraulicy w Zielonej Górze dostępni są przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Co prawda nie każda firma lub pracownik prywatny dysponuje takimi możliwościami, ale część z nich musi działać nieprzerwanie, ponieważ awarie hydrauliczne niejednokrotnie prowadzą do poważnych konsekwencji. Wyobraźmy sobie co mogłoby się stać, gdyby w wysokim bloku mieszkalnym pękła główna rura … »
October 2017
M T W T F S S
« May    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Ile kosztuje nagrobek?

Śmierć bliskiej osoby to zawsze ogromny cios. Nikt nie ma wtedy ochoty myśleć o wszystkich sprawach dotyczących pogrzebu. Wybór nagrobka to na szczęście nieco odleglejsza sprawa, bo nie od razu montuje się nagrobek w miejscu pochówku. Zazwyczaj robi się to po kilku tygodniach od śmierci. Często też jest tak, że rodzina po prostu nie ma tyle pieniędzy, by od razu postawić nagrobek. Wtedy nagrobek jest drewniany, a po jakimś czasie zmienia się go na nagrobek wykonany z kamienia – najczęściej nagrobek granitowy.

Ile może kosztować taki nagrobek? Wszystko zależy od rodzaju nagrobka. Obecnie wybiera się przede wszystkim nagrobki granitowe ze względu na to, że są solidne, trwałe, a co ważne – można je łatwo pielęgnować. Ceny nagrobków zwykłych zaczynają się od 3 tysięcy złotych – to zależy też od konkretnej firmy kamieniarskiej, z której oferty skorzystamy. Niemniej jednak 3 tysiące złotych to taki zasadniczy próg jeśli chodzi o nagrobki Poznań z jednym napisem, montażem oraz wazonem na pomniku.
Zupełnie inaczej jest w przypadku grobowców rodzinnych, które są o wiele droższe. Tutaj ceny rozpoczynają się od 6 tysięcy złotych w górę. Grobowce mają to do siebie, że czasem pochowane są w nich całe rodziny. Montaż grobowca również jest trudniejszy. Jest też on większy of zwykłego pomnika. Warto zapoznać się z ofertami lokalnych firm kamieniarskich i przejrzeć galerie na stronach internetowych, by znaleźć odpowiedni nagrobek. W sprawie ceny najlepiej konsultować się telefonicznie z konkretną firmą kamieniarską.

Comments are closed.