Advertisement
 • Szybkie pożyczki przez sms

  Szybkie pożyczki przez sms

  Zapewne mogłeś już słyszeć o tzw. pożyczkach przez sms. To nic innego jak chwilówki, które bierze się na nie więcej niż 30 dni, aczkolwiek, jeśli wiemy, że nie oddamy w tym terminie, to zawsze jest możliwość przedłużenia terminu spłaty. Niemniej jednak takie przedłużanie się nam nie opłaca na dłuższą metę, dlatego też takowe pożyczki należy … »
 • Giełda w naszej codzienności

  Giełda w naszej codzienności

  Obecnie wiele osób zastanawia się w jaki sposób pomnażać posiadany przez siebie kapitał, oczywiście bardzo ciekawym i wartym zastanowienia pomysłem staja się rynki giełdowe, jednak nie każdy z nas ma okazję zapoznać się we właściwy sposób z możliwościami jakie to miejsce nam daje. Giełda posiada wiele możliwości pomnażania pieniędzy zarówno tych agresywnych, jak i bardziej … »
 • Systemy zarządzania projektami

  Systemy zarządzania projektami

  Jeśli kiedyś pracowałeś nad jakimś większym projektem, który złożony był z kilkunastu etapów to zapewne zdajesz sobie sprawę z tego jak ważna jest właściwa organizacja pracy w tego typu zadaniach, tym bardziej, jeśli pracuje przy nim kilka osób. Właśnie w takich wypadkach bardzo dobrze sprawdzają się specjalne systemy zarządzania projektami, których jest kilka dostępnych na … »
October 2017
M T W T F S S
« May    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Ile można zaoszczędzić w kantorze online

depositphotos_30204339-Savings-protectionWymieniając funty w kantorze internetowym można całkiem sporo zaoszczędzić, z czego wielu ludzi kompletnie nie zdawało sobie sprawy.

 Zwykle, gdy ktoś potrzebuje funtów, do głowy jako pierwsza przychodzi myśl, aby udać się do kantora stacjonarnego lub banku. No bo gdzie indziej można byłoby kupić funty. Chyba , że jeszcze od znajomych, którzy mają tę walutę i nie potrzebują jej. Okazuje się właśnie, że istnieją kantory internetowe, które oferują funty po zdecydowanie atrakcyjniejszych cenach, np. https://internetowykantor.pl/kurs-funta/. Przykładowo, gdy bank nakłada na daną walutę marżę w wysokości 12 gr, a kantor stacjonarny 7 groszy, to w kantorze internetowym jest to zaledwie 1,5 grosza. Różnica jest więc bardzo duża. Może przy zakupie kilku funtów zbytnio tej różnicy się nie odczuwa, ale gdy mowa jest o większych kwotach, oszczędności mogą być naprawdę spore. Funt ogólnie jest dość drogi w porównaniu do pozostałych walut. Wobec tego naprawdę, jeżeli jest możliwość zaoszczędzenia gotówki, warto zainteresować się ofertą kantorów internetowych. Trzeba tylko sprawdzić, w którym kurs jest tak atrakcyjny, bo na pewno nie we wszystkich jest jednakowy. Należy podkreślić, że w każdym kantorze jest inna marża i przez to inaczej kształtuje się cena danej waluty. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie trzeba chodzić od kantora do kantora, by sprawdzić, ile kosztuje funt. W zupełności wystarczy zajrzeć do kantorów internetowych bez wychodzenia z domu. Także wygląda na to, że poza oszczędnościami można odnieść dużo więcej korzyści.

Comments are closed.