Advertisement
 • Ekonomia

  Ekonomia

  More from my siteEkonomiczne podróżowanie w pojedynkę.Osoby z wykształceniem czy specjaliści z doświadczeniem – kto się liczy?Giełda a nowoczesne życieNowoczesne rynki biznesoweZmieniające się rynki firmoweNowoczesność w zakamarkach firm »
 • Nasze życie a finanse

  Nasze życie a finanse

  Nowoczesny świat pokazuje nam jak niewielkie zawirowania są w stanie zmieniać jakość i możliwości naszego życia . Problemy na międzynarodowych rynkach sprawiają że wiele działalności niestety nie miało możliwości utrzymać się na obecnym rynku, niestety konkurencja, bark pewnych strategii a także zamykające się możliwości finansowania sprawiają że wiele firm zmuszonych zostało restrukturyzacji, czy zamykania swoich … »
 • Osoby z wykształceniem czy specjaliści z doświadczeniem – kto się liczy?

  Osoby z wykształceniem czy specjaliści z doświadczeniem – kto się liczy?

  Jeżeli chodzi o odpowiednie zarobki oraz wiedzę, to z pewnością będzie się liczyło doświadczenie zawodowe, które się posiada. Wykształcenie w danym kierunku daje nam wiedzę teoretyczną jedynie, aczkolwiek dzięki doświadczeniu będzie się w stanie osiągnąć bardzo wiele. Najważniejsze to zdecydować się na skorzystanie z możliwości zdobywania doświadczenia już od najmłodszych lat oraz jego kontynuowania w … »
June 2017
M T W T F S S
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Jak zarobić w czasie wakacji – porady dla uczniów.

Podczas wakacji ma się mnóstwo wolnego czasu, który można by pożytecznie wykorzystać na pracę i dodatkowe kieszonkowe. Jest wiele sposobów na to, aby zarobić, jednocześnie się pry tym nieźle bawić i wypocząć. Pierwszym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy, jest wyjazd z dziećmi na kolonię, jako ich opiekun. W wielu miastach organizowane są kursy na opiekunów kolonii, które trwają tylko dwa tygodnie, a papierek się ma na całe życie. Wyjeżdżając z dziećmi nad morze, czy jezioro, przy okazji można zaliczyć swoje wakacje. Innym sposobem jest praca ratownika na miejskich basenach. Niestety także wymaga specjalnego kursu i bardzo dobrej umiejętności pływania, ale papierek także otrzymuje się już na całe życie. Dzięki temu można wyjechać do pracy do kurortu nad jeziorem, bądź zając się opieka nad kąpiącymi się ludźmi na miejskich basenach. Jak widać wymaga to poświęcenia w zdobyciu kursów, ale można je robić w ciągu roku i w wakacje już rozpocząć przyjemna i pożyteczna pracę. Szkoda czasu na leniuchowanie.

Comments are closed.