Advertisement
 • Zmiany w biznesach, czyli nowe rozwiązania

  Zmiany w biznesach, czyli nowe rozwiązania

  Nowoczesny świat pokazuje nam jak bardzo nasze rynki uległy zmianie, jak wiele możliwości i okazji nie było w prawidłowy sposób wykorzystywane. Nasz rynek ukazuje nam szanse na budowanie własnych przedsiębiorstw, większych i mniejszych firm, jakości podnoszonej z każdym dniem. Ważne staje się że każdy z nas ma szansę na otwarcie własnej działalności, tylko od na … »
 • Kredyt mieszkaniowy, czyli co to takiego?

  Kredyt mieszkaniowy, czyli co to takiego?

  More from my siteStarając się o kredytZalety płytek przypominających drewnoGdzie szukać pracyPozyskiwanie klientów nie jest prosteZarządzanie firmą wymaga dużej wiedzyJak zadbać o wizerunek w sieci »
 • Zmiany na rynkach międzynarodowych

  Zmiany na rynkach międzynarodowych

  Nowoczesny świat pokazuje nam jak wielkie zależności sprawiają że jedne działalności rozwijają się w sposób bardzo prężny i żywiołowy, a inne niestety zmuszone zostają do zamykania swoich usług. Ważnym czynnikiem w dzisiejszym świecie staje się dość precyzyjnie obrane działanie, stawianie na rozwój dążenie do poznania wymagań jakie niesie nam świat, ale pokazują także klienci. Nowoczesność … »
September 2017
M T W T F S S
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Mały stragan, jako pomysł na wakacyjny biznes.

Czas wakacji, to dla wielu osób czas przestoju, szczególnie dla studentów, którzy mają aż cztery miesiące wakacji. Wtedy mogą pomyśleć o dodatkowym zarobku na studia i własne wydatki. Takim pomysłem, który może być całkiem opłacalny, jest otworzenie małego straganu w miastach turystycznych, na przykład nad morzem, bądź w górach, czy nad jeziorami. Wystarczy zarejestrować swoja firmę, uzyskać pozwolenie na handel w danym miejscu i wymyślić, czym chce się handlować, a klienci znajdą się sami. Można na przykład pokusić się o handel pamiątkami, typowymi dla danego regionu. Można również zając się sprzedażą żelek i krówek, które uwielbiają dzieci i nie przejdą koło nich obojętnie. Pomysłów na to, czym można handlować jest mnóstwo. Trzeba tylko znaleźć dobra hurtownie która dostarczy odpowiedni towar i można zaczynać zarabiać pieniądze. Czas wakacyjny dzięki temu zostanie spożytkowany przyjemnie i pożytecznie, dając spore zyski ze sprzedaży. Po co więc siedzieć całe wakacje i zastanawiać się jak zagospodarować wolny czas. Wypoczywa się z reguły dwa lub trzy tygodnie na wczasach, a resztę czasu można poświecić na zarobek.

Comments are closed.