Advertisement
 • Nowoczesne rynki biznesowe

  Nowoczesne rynki biznesowe

  Zmieniający się świat pokazuje nam jak wielkie możliwości przez dług czas były poza zasięgiem naszych rąk. Nowoczesny świat działa na zasadzie doskonale współgrającej ze sobą maszyny, zależność jednego kraju od drugiego staje się możliwością bardzo ważnego dla nas wszystkich rozwoju, pokonywania pewnych barier, trudności, czy niepowodzeń. Nasze przystąpienie do wspólnoty Państw sprawiło że zostały dla … »
 • Hurtownia wódki – oferta dla sklepów

  Hurtownia wódki – oferta dla sklepów

  Hurtownie alkoholi zajmują się dostarczaniem swoich produktów dla tych punktów, które trudnią się ich dalszą odsprzedażą. Wśród wspomnianych podmiotów są oczywiście sklepy, czego można łatwo się domyślić. Czy dla nich mają specjalną ofertę? A może ta różni się od oferty przygotowanej dla pozostałych punktów? More from my siteProwadzenie internetowej hurtowni alkoholiHydraulik Zielona GóraRoznoszenie ulotek, jako … »
 • Gdzie szukać pracy

  Gdzie szukać pracy

  Bezrobocie jest w naszych czasach zjawiskiem często spotykanym. Ludzie niespodziewanie tracą posady i mają problem aby szybko ponownie znaleźć znaleźć dla siebie miejsce na rynku pracy. Jakie podłoże ma ta bardzo zła sytuacja, dlaczego tracimy posady? Najistotniejsza sprawa to bez wątpienia mechanizacja. Dzięki fachowym urządzeniom produkcja trwa dużo krócej niż do tej pory. Co prawda … »
June 2017
M T W T F S S
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Mały stragan, jako pomysł na wakacyjny biznes.

Czas wakacji, to dla wielu osób czas przestoju, szczególnie dla studentów, którzy mają aż cztery miesiące wakacji. Wtedy mogą pomyśleć o dodatkowym zarobku na studia i własne wydatki. Takim pomysłem, który może być całkiem opłacalny, jest otworzenie małego straganu w miastach turystycznych, na przykład nad morzem, bądź w górach, czy nad jeziorami. Wystarczy zarejestrować swoja firmę, uzyskać pozwolenie na handel w danym miejscu i wymyślić, czym chce się handlować, a klienci znajdą się sami. Można na przykład pokusić się o handel pamiątkami, typowymi dla danego regionu. Można również zając się sprzedażą żelek i krówek, które uwielbiają dzieci i nie przejdą koło nich obojętnie. Pomysłów na to, czym można handlować jest mnóstwo. Trzeba tylko znaleźć dobra hurtownie która dostarczy odpowiedni towar i można zaczynać zarabiać pieniądze. Czas wakacyjny dzięki temu zostanie spożytkowany przyjemnie i pożytecznie, dając spore zyski ze sprzedaży. Po co więc siedzieć całe wakacje i zastanawiać się jak zagospodarować wolny czas. Wypoczywa się z reguły dwa lub trzy tygodnie na wczasach, a resztę czasu można poświecić na zarobek.

Comments are closed.