Advertisement
 • Nowoczesne rynki biznesowe

  Nowoczesne rynki biznesowe

  Zmieniający się świat pokazuje nam jak wielkie możliwości przez dług czas były poza zasięgiem naszych rąk. Nowoczesny świat działa na zasadzie doskonale współgrającej ze sobą maszyny, zależność jednego kraju od drugiego staje się możliwością bardzo ważnego dla nas wszystkich rozwoju, pokonywania pewnych barier, trudności, czy niepowodzeń. Nasze przystąpienie do wspólnoty Państw sprawiło że zostały dla … »
 • Nowoczesność w firmach

  Nowoczesność w firmach

  Zmiany na rynkach biznesowych sprawiają że rozwój staje się nieuniknionym elementem z jakim przychodzi nam się stykać, zmieniają się nasze oczekiwania, ale zmieniamy się także my. Klienci doskonale orientują się w możliwościach jakie pojawiają się na rynku co powoduje konieczność pewnego dostosowania się do ogólnie panujących norm działania. Zmiany w obszarach rozwojowych gwarantują poszerzające się … »
 • Aktywni umiarkowanie

  Aktywni umiarkowanie

  Uprawianie sportu to bardzo dobry sposób na to, by utrzymać organizm w odpowiedniej kondycji. Kiedy ćwiczymy aktywujemy nie tylko mięśnie, czy kości, ale także angażujemy do pracy inne narządy, które podczas zwiększonej aktywności, inaczej pracują. Tak jak ze wszystkim, tak i z tym nie należy jednak przesadzać. More from my siteHurtownia wódki – oferta dla … »
June 2017
M T W T F S S
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Oszczędność Polaków.

Polska mentalność jest taka, że większość Polaków potrafi oszczędzać i robi to bardzo dobrze. W porównaniu z innymi narodami, Polacy są jednym z narodów, którzy nie wyrzucają pieniędzy w tak zwane błoto, bez namysłu trwoniąc pieniądze na zakupy i inne przyjemności. Owszem, zdarzają się wyjątki, ale jest ich niewiele. Polska oszczędność spowodowana jest głównie sytuacja finansową w Polsce. Zarobki Polaków są znacznie mniejsze niż w innych krajach, a ceny niczym nie odbiegają, a czasami są wyższe od cen w innych krajach. Dlatego, Polacy, aby móc pozwolić sobie na zagraniczne wczasy, czy przyjemności, w postaci na przykład kupna nowego samochodu musza odłożyć pieniądze na konto oszczędnościowe. Wiele osób nie ma czasami możliwość odłożenia pieniędzy, więc musi zmienić dotychczasowe nawyki kupowania, zamieniając na tańsze zamienniki. A co dopiero o kupnie mieszkania, czy domu. Statystyczny Polak musiał by odkładać pieniądze przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat, co nie jest możliwe przy tak niskich zarobkach, pozostaje więc wtedy kredy i dalsze oszczędzanie na spłacenie raty. Tak więc chcąc czy nie chcąc w Polsce trzeba oszczędzać.

Comments are closed.