Advertisement
 • Mały stragan, jako pomysł na wakacyjny biznes.

  Mały stragan, jako pomysł na wakacyjny biznes.

  Czas wakacji, to dla wielu osób czas przestoju, szczególnie dla studentów, którzy mają aż cztery miesiące wakacji. Wtedy mogą pomyśleć o dodatkowym zarobku na studia i własne wydatki. Takim pomysłem, który może być całkiem opłacalny, jest otworzenie małego straganu w miastach turystycznych, na przykład nad morzem, bądź w górach, czy nad jeziorami. Wystarczy zarejestrować swoja … »
 • Nowoczesny świat w naszym zasięgu

  Nowoczesny świat w naszym zasięgu

  Nowoczesność staje się dla wielu naszych firm doskonałym momentem na rozwój, na pewne zmiany które przynoszą bardzo wymierne i zadowalające rezultaty. Obecnie koniecznością staje się pewne podejście z otwartością do panujących okazji. Nasze rynki otwierając się na zagraniczne możliwości sprawiły że napływ konkurencji stał się dla wielu rodzimych biznesów końcem. Ważne staje się odpowiednio przemyślane … »
 • Kredyt mieszkaniowy, czyli co to takiego?

  Kredyt mieszkaniowy, czyli co to takiego?

  More from my siteStarając się o kredytZalety płytek przypominających drewnoGdzie szukać pracyPozyskiwanie klientów nie jest prosteZarządzanie firmą wymaga dużej wiedzyJak zadbać o wizerunek w sieci »
September 2017
M T W T F S S
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Oszczędność Polaków.

Polska mentalność jest taka, że większość Polaków potrafi oszczędzać i robi to bardzo dobrze. W porównaniu z innymi narodami, Polacy są jednym z narodów, którzy nie wyrzucają pieniędzy w tak zwane błoto, bez namysłu trwoniąc pieniądze na zakupy i inne przyjemności. Owszem, zdarzają się wyjątki, ale jest ich niewiele. Polska oszczędność spowodowana jest głównie sytuacja finansową w Polsce. Zarobki Polaków są znacznie mniejsze niż w innych krajach, a ceny niczym nie odbiegają, a czasami są wyższe od cen w innych krajach. Dlatego, Polacy, aby móc pozwolić sobie na zagraniczne wczasy, czy przyjemności, w postaci na przykład kupna nowego samochodu musza odłożyć pieniądze na konto oszczędnościowe. Wiele osób nie ma czasami możliwość odłożenia pieniędzy, więc musi zmienić dotychczasowe nawyki kupowania, zamieniając na tańsze zamienniki. A co dopiero o kupnie mieszkania, czy domu. Statystyczny Polak musiał by odkładać pieniądze przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat, co nie jest możliwe przy tak niskich zarobkach, pozostaje więc wtedy kredy i dalsze oszczędzanie na spłacenie raty. Tak więc chcąc czy nie chcąc w Polsce trzeba oszczędzać.

Comments are closed.