Advertisement
 • Zmiany w nowoczesnych firmach

  Zmiany w nowoczesnych firmach

  Obecnie na rynku z dnia na dzień pojawia się coraz to większa ilość firm, ich strategia działania, zasięg czy możliwości są bardzo różne, najważniejszym jednak działaniem staja się możliwości, otwieranie się na zmieniające się potrzeby klientów, szeroki zakres działania. Oczywiście każdy z nas jest inny, każdy ma swoje własne sposoby na pozyskiwanie klientów. Warto jednak … »
 • Wydatki i oszczędności w kieszeniach

  Wydatki i oszczędności w kieszeniach

  Nowoczesne społeczeństwo mimo posiadanych bardzo szerokich możliwości niestety nie do końca ceni szansę jaka została im dana. Nowoczesny świat to wielkie banki, to możliwość oszczędności w biurach maklerskich, to świat pozwalający na rozwój i budowanie własnej przyszłości w bardzo strategiczny i spokojny sposób. Dla wielu z nas giełda jest stwierdzeniem bez głębszego sensu, zapominamy o … »
 • Zmiany w biznesach, czyli nowe rozwiązania

  Zmiany w biznesach, czyli nowe rozwiązania

  Nowoczesny świat pokazuje nam jak bardzo nasze rynki uległy zmianie, jak wiele możliwości i okazji nie było w prawidłowy sposób wykorzystywane. Nasz rynek ukazuje nam szanse na budowanie własnych przedsiębiorstw, większych i mniejszych firm, jakości podnoszonej z każdym dniem. Ważne staje się że każdy z nas ma szansę na otwarcie własnej działalności, tylko od na … »
September 2017
M T W T F S S
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Pokolenie konsumpcyjne

Dzisiejszy świat pokazuje nam jak w trudnej sytuacji nasz świat się znajduje, niestety okazuje się że nasze społeczeństwo także pozwoliło sobie wmawiać że nasze potrzeby w znacznie większym stopniu uzależnione są od elementów jakie znajdują się na rynku. Niestety, wydatki jakie poczyniliśmy ukazują że nauczyliśmy się doskonale wykorzystywać oferty pojawiające się ze strony banków. Oczywiście wydawanie pożyczonych pieniędzy jest bardzo przyjemne, jednak problem pojawia się kiedy koniecznością staje się ich oddanie. Nasze społeczeństwo wydaje miliardy złotych nie mając świadomości że samo robimy sobie krzywdę, spłacanie jednej pożyczki niezastępowana pewna lawinę komplikacji z jakimi przychodzi nam się zmierzyć. Niestety coraz większa ilość osób nie ma już wierzytelności w bankach, limity kredytowe naciągnięte są do minimum, co często okazuje się być wielkim obciążeniem dla naszych domowych budżetów. Warto głośno mówić że pożyczki są pomocnym rozwiązaniem jednak nie powinny stawać się sposobem na życie.

Comments are closed.