Advertisement
 • Jak zadbać o wizerunek w sieci

  Jak zadbać o wizerunek w sieci

  Ludzie firmy oraz przedsiębiorstwa szukają sposobu na nowy biznes. W gąszczu tych usług możemy skorzystać z bardzo nietypowych usług. Owszem, chodzi tu głównie o ochronę reputacji w sieci. Brzmi to dość dziwacznie, ale dane osoby pilnują aby dane osobowe klienta oraz jego wszelka działalność w sieci została ukryta i nie wybijała się na pierwszych stronach … »
 • Polska, a kredyty

  Polska, a kredyty

  Nowoczesne społeczeństwo w wielkiej mierze docenia możliwości jakie dają nam nowoczesne banki, oferty kredytowe dla wielu z nas stają się jedyna możliwością na zakup wymarzonego mieszkania, samochodu czy domu. Oczywiście niestety takie zadłużenie pociąga za sobą pewne konsekwencje, bank udzielając zapożyczenia dokładnie określa warunki spłaty, oprocentowanie czy możliwość wypowiedzenia reszty należności. Niestety jak z badań … »
 • Nasze życie a finanse

  Nasze życie a finanse

  Nowoczesny świat pokazuje nam jak niewielkie zawirowania są w stanie zmieniać jakość i możliwości naszego życia . Problemy na międzynarodowych rynkach sprawiają że wiele działalności niestety nie miało możliwości utrzymać się na obecnym rynku, niestety konkurencja, bark pewnych strategii a także zamykające się możliwości finansowania sprawiają że wiele firm zmuszonych zostało restrukturyzacji, czy zamykania swoich … »
June 2017
M T W T F S S
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Pokolenie konsumpcyjne

23

Pokolenie konsumpcyjneNowoczesny świat pokazuje nam jak wielkie zmiany zachodzą w naszym społeczeństwie, niestety nie do koca są to zmiany skierowane ku odpowiedniej stronie. Wielki wpływ na nasz świat odniosła reklama, wymuszona na nas nieomalże potrzeba posiadania pewnych dóbr sprawiła że wiele osób wydaje większą ilość pieniędzy niż jest w stanie zarobić co odbija się w bardzo negatywny sposób na jakości naszego życia. Banki mają doskonale świadomość że proponując kolejne karty kredytowe, czy gotówkowe pożyczki niestety napędzana zostaje pewna spirala trudności i komplikacji. Jednak niestety nasze społeczeństwo nie jest w stanie samo decydować co jest mu potrzebne a co nie do końca. Trudności finansowe większej części naszego społeczeństwa zaczynają być zatrważające, miano konwencjonalizmu zaczyna odbijać się echem także na jakości naszego życia. Brak umiejętności strategicznego i dość logicznego myślenia niestety powoduje taki stan rzeczy z jakim mamy do czynienia. Świat się zmienia, a my zamiast dokładnie przyglądać się tym zmiana, przytakujemy wierząc że uda nam się jakość przetrwać kolejne problemy.

Comments are closed.