Advertisement
 • Hurtownia wódki – oferta dla sklepów

  Hurtownia wódki – oferta dla sklepów

  Hurtownie alkoholi zajmują się dostarczaniem swoich produktów dla tych punktów, które trudnią się ich dalszą odsprzedażą. Wśród wspomnianych podmiotów są oczywiście sklepy, czego można łatwo się domyślić. Czy dla nich mają specjalną ofertę? A może ta różni się od oferty przygotowanej dla pozostałych punktów? More from my siteProwadzenie internetowej hurtowni alkoholiHydraulik Zielona GóraRoznoszenie ulotek, jako … »
 • Nowoczesność kontra społeczeństwo

  Nowoczesność kontra społeczeństwo

  Nowoczesne społeczeństwo staje się dość ciekawym przykładem na to jak możliwości nie zostają we właściwy sposób wykorzystane, mimo tego iż posiadamy pewne możliwości, banki proponują nam założenie konta maklerskiego, dostajemy pewien zapas gotówki, mamy okazje do zaciągnięcia kredytów. Często zapominamy o tym co przyniesie życie, o tym że warto zainwestować w przyszłość nasza i naszych … »
 • Nowoczesność w zakamarkach firm

  Nowoczesność w zakamarkach firm

  Zmiany z jakimi mamy do czynienia w nowoczesnym zmieniającym się świecie dotyczą wielu aspektów jednocześnie, nowoczesność to doskonała jakość, niskie konkurencyjne ceny, to wielkie możliwości rozwojowe, otwieranie rynków na różnorodne okazje i oferty. Do cała gama produktów mających na celi pokonywanie pewnych przeszkód. Jednak jest to także szeroko rozumiana dbałość o szczegóły, wielka praca wkładana … »
September 2017
M T W T F S S
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Pokolenie konsumpcyjne

23

Pokolenie konsumpcyjneNowoczesny świat pokazuje nam jak wielkie zmiany zachodzą w naszym społeczeństwie, niestety nie do koca są to zmiany skierowane ku odpowiedniej stronie. Wielki wpływ na nasz świat odniosła reklama, wymuszona na nas nieomalże potrzeba posiadania pewnych dóbr sprawiła że wiele osób wydaje większą ilość pieniędzy niż jest w stanie zarobić co odbija się w bardzo negatywny sposób na jakości naszego życia. Banki mają doskonale świadomość że proponując kolejne karty kredytowe, czy gotówkowe pożyczki niestety napędzana zostaje pewna spirala trudności i komplikacji. Jednak niestety nasze społeczeństwo nie jest w stanie samo decydować co jest mu potrzebne a co nie do końca. Trudności finansowe większej części naszego społeczeństwa zaczynają być zatrważające, miano konwencjonalizmu zaczyna odbijać się echem także na jakości naszego życia. Brak umiejętności strategicznego i dość logicznego myślenia niestety powoduje taki stan rzeczy z jakim mamy do czynienia. Świat się zmienia, a my zamiast dokładnie przyglądać się tym zmiana, przytakujemy wierząc że uda nam się jakość przetrwać kolejne problemy.

Comments are closed.