Advertisement
 • Zalety płytek przypominających drewno

  Zalety płytek przypominających drewno

  Współczesny rynek płytek podłogowych jest na tyle zróżnicowany, iż praktycznie każdy, niezależnie od oczekiwań i potrzeb, znajdzie idealny materiał do wykończenia swoich wnętrz. Niektórzy na przykład decydują się na te, które swoim wyglądem przypominają drewno. Płytki ceramiczne supergres travel to jedna z wielu propozycji, będąca jednocześnie ofertą włoskiego producenta. To właśnie ten materiał wygląda jak … »
 • Nowoczesne zmiany strukturalne

  Nowoczesne zmiany strukturalne

  Zmiany z jakimi mamy do czynienia w dzisiejszym świecie pozwalają nam na rozwój, i to w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu, zmieniają się nasze możliwości, oferty z jakimi klienci się spotykają pokazują nam jak wielkie zmiany personalne zachodzą w naszych firmach czy instytucjach. Nowoczesność dociera do każdego elementu naszego rozwoju, firmy zyskują dodatkowe źródło reklamy … »
 • Oszczędność Polaków.

  Oszczędność Polaków.

  Polska mentalność jest taka, że większość Polaków potrafi oszczędzać i robi to bardzo dobrze. W porównaniu z innymi narodami, Polacy są jednym z narodów, którzy nie wyrzucają pieniędzy w tak zwane błoto, bez namysłu trwoniąc pieniądze na zakupy i inne przyjemności. Owszem, zdarzają się wyjątki, ale jest ich niewiele. Polska oszczędność spowodowana jest głównie sytuacja … »
June 2017
M T W T F S S
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Tanie wydawanie pieniędzy

Ludzie mają to do siebie, że myślą iż kupując na wyprzedażach mogą sporo zaoszczędzić pieniędzy i mogą dzięki temu kupić więcej za mniej. Są jednak w sporym błędzie, gdyż tak zwane tanie kupowanie, jest dosyć zgubne dla ich finansów. Sklepy, szczególnie te duże, kusza ludzi szeregiem przeróżnych promocji, typu 3 w cenie dwóch, czy 1 plus 1 za 50% ceny. Ludzie nie myśląc ładują koszyki takimi produktami, po czym okazuje się że musza zapłacić horrendalny rachunek, taki, jak by kupowali zwykłe produkty. Takie promocje, często zawierają pewne kruczki w sobie. Warto zanim się rzuci na dany towar, sprawdzić na przykład faktyczna cenę pojedynczego towaru. Może się okazać, że kupując pojedynczo, wyjdzie znacznie taniej niż w większych pakietach. Podobnie jest w sklepach odzieżowych. Kiedy nadchodzi promocja, często ceny ubrań są zawyżane, aby potem niby spuścić ich cenę, która jest taka, jaka była, ale ludzki mózg odbiera to całkiem inaczej. Tak więc zanim ktoś pokusi się o tak tanie kupowanie, niech dwa razy przemyśli swoja decyzję, bo jednak może się okazać, że wcale nie jest takie tanie.

Comments are closed.