Advertisement
 • PR lekiem na kryzys

  PR lekiem na kryzys

  Zarząd zareagował na pogorszenie się wyniku finansowego cięciem kosztów, a jako generujący niepotrzebne koszty najczęściej postrzegany jest dział marketingu i PR. Mniejsza rozpoznawalność na rynku jest efektem, co z kolei przekłada się na sprzedaż, co znów wpływa na wynik finansowy, co dalej powoduje obniżeniu budżetu na kreowanie spójnego wizerunek. Jak wyjść z tego błędnego koła? … »
 • Gdzie szukać zatrudnienia

  Gdzie szukać zatrudnienia

  Na bezrobocie narzeka się tak naprawdę w każdym zakątku świata. Ludzie niespodziewanie tracą pracę i trudno jest im szybko znów znaleźć sobie zatrudnienie. Co w takim razie powoduje tak niespodziewane i ogromne pod względem ilości obniżanie się stanowisk pracy? Wpływa na to bez wątpienia uprzemysłowienie się firm przetwórczych. Maszyny wykonujące pracę w zakładach tego typu … »
 • Zmieniające się rynki Polskie

  Zmieniające się rynki Polskie

  Nowoczesny świat pokazuje nam jak wielkie zmiany dotykają nasz kraj, międzynarodowa współpraca, otwarcie się na zagraniczne działanie, sprawiają się nasze społeczeństwo znacznie chętniej i częściej staje się być świadkiem poszerzających się ofert jakie kierowane są właśnie do nich. Mniejsze przedsiębiorstwa chcąc utrzymać się na rynku często wchodzą we współprace z wielkimi koncernami zapewniającymi im zbyt, … »
September 2017
M T W T F S S
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Zmieniające się rynki firmowe

Obecny pogląd na firmy staje się dla wielu z nas dość ciekawą opcja poznania zmian jakich jesteśmy świadkami, dziś aby założyć firmę wystarczy chwila cierpliwości obmyślenie pewnych strategii, i realizowanie celów. Oczywiście na rynku dziennie pojawia się kilkadziesiąt firm, jednak tylko nieliczne pozostają, działają i realizują swoje założenia. Dzieje się tak z prostej przyczyny nowoczesny rynek nie toleruje zatrzymania się, koniecznością staje się ciągłe parcie do przodu, ustawianie sobie pewnych celów, barier za którymi pojawiają się kolejne. Koniecznością staje się także odpowiednia strategia działania, systematyczny rozwój, dbałość o jakość firmy, jej rozpoznawalność. Często okazuje się ze koniecznością staje się współpraca ze sztabem specjalistów dbających o jakość świadczonych usługom o reklamę, PR, wszystkie te działania złożone w całość dopiero są w stanie przynieść efekt rozpoznawalności. Nowoczesność to wielkie wymagania, ale także szeroko rozumiane możliwości z których nie każdy korzysta w odpowiedni sposób.

Comments are closed.